Hakkımızda

First Hair Clinic’den Merhaba

First Hair Clinic Hakkında

First Hair Clinic Saç ekim merkezi, saç problemleri olan insanlara en iyi hizmeti verebilmek için 2011 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur ve bünyesinde deneyimli, profesyonel ekip ile saç ekimi, kaş ekimi ve sakal ekimi hizmeti vermektedir.

First Hair Clinic; Dünya’daki en son saç ekim teknikleri ve gelişmeleri takip ederek saç ekimi alanında sektörün öncü firmaları arasına girmiştir.

first hair clinic
Dünya Atlası
2011

Kuruluş Türkiye, İstanbul

2011 yılında yurt içinde ve yurt dışında ki haberleri ve sektördeki gelişmeleri takip ederek, ülkemizde ki sağlık turizmindeki boşlukları doldurmak için kurulmuştur.

2015

Ülkemize olan talep

Sağlık sektöründe ülkemize olan talebi karşılamak adına yenilikler yapılıp, operasyonların dışında ülkemizde görülmesi gereken kültürel varlıkları da göz önünde bulundurularak, yurt dışından gelen hastaların hem turizm hemde estetik operasyonları 4 yıl içerisinde 9 ülkeye hitap edecek şekilde ülkemize olan sağlık talebini arttırdık.

2019

Firmamıza olan talep

2015 yılında 9 ülkeye hitap eden firmamız günümüzde bu sayıyı 15 çıkartmış olup, binlerce hatta on binlerce kişiye hizmet ederek, %98 müşteri memnuniyeti potansiyeline ulaşmış olup sektöründe aranan firmalar arasındadır.

0/50 ratings