İğnesiz Saç Ekimi Tekniği Nedir Nasıl Yapılır


İğnesiz saç ekimi, son gelişen saç ekim tekniklerinden en önemli etkenlerden birisidir. Günümüzde iğne fobisi bulunan kişilerin genellikle saç ekiminden çekindiği nedenlerin başındadır. İğnesiz saç ekimi operasyonun anestezi kısmında kullanılan özel olarak bu iş için tasarlanmış aletin içerisine anestezi sıvısı koyularak, anestezi yapılacak bölgeye hava basıncı ile iğne olmadan dokunun alt kısmına anestezi sıvısı gönderilme işlemidir.

İğnesiz saç ekimi

Bu işlem sayesinde kişi, iğne olmadan anestezisi gerçekleştirilir. Normal iğne ile hiç bir farkı bulunmayan ağrısız lokal anestezi her isteyen kişiye uygulanabilir. Her hangi bir kompilasyon söz konusu değildir.

Aşağıdaki videoda göreceğiniz üzere kağıta zarar vermeden iğnesiz bir şekilde sadece hava yolu ile anestezi işlemi gerçekleşiyor. Kişiler bu şekilde anestezi esnasında ve sonrasında kesinlikle acı hissetmemektedir.

VİDEO:

5/54 ratings

Saç Ekimi

First Hair Clinic DestekAuthor posts

First Hair Clinic; İstanbul merkezli saç ekimi, kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi hizmeti veren saç ekimi sektöründe lider firmalardan bir tanesidir. Ekim yaptığı her operasyonda garanti ve müşteri memnuniyeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir