Saç Ekimi Öncesi & Sonrası

Genel anlamda saç ekimi yaptıracak kişilerin aramaların başında gelen saç ekimi öncesi ve sonrası olmaktadır. Bu sayfamızda saç ekimi yaptırmayı düşünen kişiler için bilgi vermeyi uygun görmekteyiz. Zira saç ekimi yaptıracak kişilerin akıllarında çok soru işareti kalmaktadır.

Günümüz teknolojisi saç ekimi alanına da girdi ve sorunsuz, ağrısız operasyonlara olanak tanıdı.

Saç Ekimi Teknikleri

FUE Tekniği saç ekimi: https://www.firsthairclinic.com.tr/sac-ekimi/fue-teknigi/
DHI Tekniği  ile saç ekimi: https://www.firsthairclinic.com.tr/sac-ekimi/dhi-teknigi/
SAFİR Tekniği ile saç ekimi: https://www.firsthairclinic.com.tr/sac-ekimi/safir-perkutan-ile-fue-teknigi/

Yukarıdaki bağlantıları tıklayarak saç ekimi konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saç ekimi öncesi yapılacaklar

Saç ektirmek isteyen kişilerin önce yapması gerekenlerin başında ” garanti belgesi veren, garanti saç ekimi yapan ” bir firma bulması gerekmektedir. Çünkü günümüzde çok fazla operasyon deneyimi olan ve olmayan firma bulunmaktadır. Deneyimsiz ucuz ve kalitesiz firmalar seçimi yapıldığı taktirde hayatınız kabusa dönebilir. Bu yüzden iyi araştırıp doğru firmayı bulduğunuza emin olduktan sonra iletişime geçmektir.

Saç ekimi yaptırmadan önce, genel sağlık kontrolünden geçmeniz gerekmektedir. Böylelikle ekim yapacak doktora her hangi bir rahatsızlığınızın olup olmadığını rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Çünkü operasyon öncesi her hangi bir rahatsızlığınızın olmaması gerekmektedir.

Sağlık konusunda bir sıkıntınız bulunmadığına emin olduktan sonra saç ekimi yaptırmanızda fayda vardır.

Saç ekimi sonrası yapılacaklar

Saç ekimi yaptırdıktan sonra yapmanız gereken tek şey, doktorunuzun sizin için hazırladığı öneri listesini dikkate almanızdır.

4.8/56 ratings