Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi Nedir?

Tıraşsız saç ekimi

Saç ektirme operasyonu özellikle erkekler ve kadınlar için oldukça gergin bir süreç olabilmektedir. Bunun nedenleri elbette ne ile karşılaşacaklarını bilememekten de kaynaklanmaktadır. Yapılacak ilk şeylerden birisi de uygun bir şekilde araştırma yapmak olduğu kadar pek çok faktörü de bilmekten geçer. Bunun bir örneği de saçların kestirilmesi gerekliliğidir. Pek çok erkek veya kadın bu nedenden dolayı saç ektirmekten vazgeçse de genelde bu her zaman olmaz. Ancak genel olarak olduğundan dolayı da saç ekimi işlemi öncesinde bu tarz bir tıraş yapmak zorunlu olabilir.

Saç ekiminde daha sonra uygulanacak olan kriterler ve zorunluluklar önemlidir. Bunları doktorunuzun söylemesi ve bunlara harfiyen uymanız takdirde saçlarınız en iyi şekilde tekrar eski haline dönüşecektir. Özellikle kontrolleri ve yıkamaları yapmayı unutmamak önemlidir. Bunların yapılmaması tüm operasyonun boşa gitmesine sebep olur. Asıl sonuçlar 6 ay ve 1 yıl arasında çıktığından uzun dönemli bir bekleyiş ve sabır gerekiyor.

tıraşsız saç ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi Yapılıyor Mu?

Tıraşsız saç ekimi belirli durumlarda mümkün. Başın ön kısımlarında bulunan golf bölgesi denilen (aşağıdaki görseli inceleyiniz) bölgeye erkek ve kadınlar için tıraşsız saç ekimi yapmak mümkündür.

Detaylı bilgiyi iletişim sayfasından veya yan tarafta bulunan beni ara bölümünden ulaşarak size müşteri temsilcimiz konuyla ilgili detaylı bilgi verecektir.

GOLF BÖLGESİ

GOLF BÖLGESİ

5/515 ratings