Saç Ektirmek Ne Kadar?

Genellikle saç ektirmek isteyenler “ Saç Ektirmek Ne Kadar? ” yada ” Saç Ektirme Maliyeti ” olarak bir çok konu aramaktadır. Bizde bu yazımızda siz değerli okurlarımıza bu konuda kesin bilgiler vermek için çalışıyoruz.

Saç Ektirme Ücreti Ne Kadar?

Bir çok klinik bu konuda sabit bir ücret uygulamaktadır. Reklamlarda da fiyatlarını sabit olarak koymaktadırlar. Bu çok yanlış bir hareket olmakla birlikte doğru bir bilgi vermemektedirler.

Saç ektirme işlemi yaptırmak isteyen kişilere öncelikli olarak bir bilgi vermeleri gerekmektedir. Öncelikle kliniklere gönderilen resimler incelenip, tahmini olarak kaç greft ekileceği kişiye aktarılması lazım, daha sonra ise muayene davet edip net bir greft bilgisi verildikten sonra saç ektirme maliyeti verilmesi gereklidir. Çünkü 1000 greft ile 5000 greft ekimi dağlar kadar fark vardır. Hem maliyet hemde süre artmaktadır. İki greft için aynı ücret talep edilmesi etik bir davranış olmamakla birlikte saç ekimi yaptırmak isteyenleri maddi anlamda yormaktadır.

Saç ekimi yaptırmadan önce iyi bir fiyat araştırması yapmanızı daha sonra işinde iyi olan bir klinikte operasyonu yaptırmanızı öneriyoruz.

0/50 ratings